Zdrowie

Elegancki nocleg w pobliżu Trójmiasta – apartament Mechelinki

Luksusowy nocleg w okolicy Trójmiasta to apartament Mechelinki. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma jaka zajmuje się wynajmowaniem zaprezentowanego mieszkania. Z jej przedstawicielami można skontaktować się pod numerem telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980.

Decydując się na taki apartament można mieć pewność, że będzie się bardzo dobrze spędzać czas wolny lub delegację. Główne walory, motywujące do tego, żeby zarezerwować tutaj miejsca to: modernizm, komfort, kompletne wyposażenie, świetna lokalizacja, możliwość wynajęcia o każdej porze roku a także atrakcyjna cena. Takie atuty sprawiają, że możliwość zakwaterowania w takim miejscu jest wyjątkowo godna uwagi. Mieszkanie to przeznaczone jest dla 8 osób. Metraż mieszkania to 108 m2. Ogromnym atutem jest taras, jakiego powierzchnia to pięćdziesiąt sześć m2.

W apartamencie jest dostępne darmowe łącze internetowe. W całym apartamencie działa też klimatyzacja, wobec czego pobyt jest wyjątkowo wygodny. Jadalnia jest tutaj świetnie wyposażona, a więc można swobodnie przygotowywać posiłki oraz czuć się jak w swoim domu.

Świetne wrażenie wywołuje też nowoczesna łazienka. Jeżeli ktoś zaplanuje wakacje w tle z rowerami, to nie musi sobie tego odmawiać, ponieważ dostępny jest w tym miejscu schowek na rowery. Pobyt w tym obiekcie kosztuje osiemset złotych za dobę, co jest nad wyraz atrakcyjne cenowo. Osoby meldujące się w apartamencie Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota. Podwyższone bezpieczeństwo przekłada się też na wygodę podróżowania.

Apartament rezerwuje się w wyjątkowo nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie www. Innowacyjny oraz wygodny apartament z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym spokojna atmosfera nie jest czymś obojętnym. W każdej z sypialni umieszczono podwójne łóżko, wobec czego jest to dobre wyjście na pobyt z maluchami albo ze znajomymi.